Ogrodzenia panelowe- systemowe

Trwałe i funkcjonalne zabezpieczenie terenu
Oferujemy kompleksowe systemy ogrodzeniowe wykonane z prostych lub przetłaczanych drutów stalowych. Oprócz paneli ogrodzeniowych w skład systemu wchodzą słupki metalowe oraz wszystkie akcesoria montażowe. Nasz produkt charakteryzuje się funkcjonalnością, trwałością oraz prostym i łatwym montażem.

Ogrodzenia panelowe – różnorodność modeli
Oferujemy Państwu zróżnicowane ogrodzenia panelowe, których wspólną cechę stanowi między innymi precyzyjne wykonanie. Ponadto dostarczamy naszym klientom produkty, które charakteryzuje duża wytrzymałość oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najnowocześniejsze rozwiązania, które będą świetnie współgrać z wybranym otoczeniem. Dzięki szerokiej ofercie naszej firmy każdy klient jest w stanie dopasować parametry produktu do swoich potrzeb.

W jakich miejscach sprawdzą się ogrodzenia panelowe?
Jako firma z dużym doświadczeniem w branży, proponujemy klientom rozwiązania, przeznaczone zarówno do użytku prywatnego, jak i firmowego. Nasze produkty doskonale nadają się również do ogradzania osiedli mieszkaniowych czy terenów należących do instytucji. Estetyczne wykonanie paneli wpływa na kształtowanie pozytywnego wizerunku danej firmy czy ośrodka.

Dobre ogrodzenia panelowe odporne na negatywne warunki

Zaletą produktów, oferowanych przez naszą firmę, jest nie tylko dobry wygląd, pasujący do obszarów o różnym charakterze. Ogrodzenia panelowe mają za zadanie przede wszystkim chronić przed dostaniem się na teren posesji osób niepowołanych. Produkty te cechują się dużo większą trwałością niż zwykłe siatki metalowe, to też stanowią chętnie wybierany wyrób. Ogrodzenia panelowe są odporne na zniszczenia mechaniczne, a dzięki zastosowaniu skutecznych sposobów ochrony przed wilgocią, długo nie ulegają korozji. W zależności od zapotrzebowania klienta nasze ogrodzenia panelowe mogą być ocynkowane ogniowo lub ocynkowane i polakierowane metodą proszkową. Oferowane produkty posłużą Państwu przez wiele lat, wyraźnie oddzielając dowolny obszar od otoczenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami naszych ogrodzeń. Gwarantujemy, że ich solidna konstrukcja zyska Państwa uznanie.

  • Wszystkie panele ogrodzeniowe zabezpieczone są przed korozją, co wydłuża ich trwałość nawet o kilka lat.
  • Do wyboru mamy ogrodzenia ocynkowane ogniowo lub ocynkowane i malowane proszkowo.
  • Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom ogrodzenia nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.
  • Panele wykonane są z drutów o średnicy 4 lub 5 mm, które w całości tworzą zwartą i solidną konstrukcję o wysokiej wytrzymałości mechanicznej.

Uniwersalne rozwiązanie dla domu i dla firmy

Ogrodzenia panelowe to prosty sposób za zabezpieczenie zarówno małych, jak i dużych terenów. Elegancki efekt wizualny, solidna konstrukcja oraz atrakcyjna cena sprawiają, że panele ogrodzeniowe idealnie nadają się do zabezpieczenia niemal każdego obszaru. Ogrodzimy nimi tereny prywatnej posesji wokół domu, jak również magazyny, firmy czy szkoły. Dodatkowo na życzenie klienta panele mogą zostać pomalowane na wybrany kolor z naszej palety.

Dostępne kolory:


DOSTĘPNE KOLORY:

Do montażu paneli potrzebujemy między innymi słupków ogrodzeniowych

Do wyboru mamy słupki ogrodzeniowe o różnych wymiarach oraz różnym przekroju. W zależności od rodzaju ogrodzenia oferujemy słupki o wysokości od 200 do 300 cm. Słupki zakończone są daszkiem metalowym lub wykonanym z tworzywa. Oferujemy słupki ogrodzeniowe ocynkowane ogniowo lub ocynkowane i malowane proszkowo.

Najwyższa jakość oraz trwałość na lata

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Wszystkie słupki metalowe wykonane są z dwustronnie ocynkowanej stali. Dbamy o to, aby nasze produkty służyły Klientom przez wiele lat, dlatego zapewniamy odpowiednią grubość warstwy ocynku, dzięki której słupki ogrodzeniowe są odporne na wszelkie czynniki atmosferyczne. Szeroka gama kolorystyczna gwarantuje idealnie dobranie słupków do siatki lub innych elementów. Malowanie proszkowe zapewnia im intensywny i trwały kolor.

Wysoka wytrzymałość oraz odpowiednie zabezpieczenia antykorozyjne sprawiają, że słupki metalowe to produkt cieszący się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne oraz pomoc przy wyborze odpowiednich produktów.

ZASTOSOWANIE: